Home » Názory » Paroubku a Sobotko, kdo seje vítr

Paroubku a Sobotko, kdo seje vítr

7. May 2010

Paroubku a Sobotko, kdo seje vítr, sklízí bouři. Začali jste jako grázlové, rozkrádali a rozkrádáte státní rozpočet v krajích na těžce nemocné, abyste zaplácli ústa třicetikorunovým rýmyčkářům a nemakačenkům a těžce nemocné rakovinou jste spláchli do kanálu, protože jich nejsou volebně milióny!

Lžete ráno, v poledne i večer a vysmíváte se slušným, pracovitým lidem!

Údajně Rath a Pecina jsou nejslušnějšími členy ODS, nikdy nelžou a jsou poctiví, až se z nich samou poctivostí a bezkorumpčností stanou představitelé ČSSD! Vysocí!

Bohuslav Sobotka tak dlouho odsuzoval pašalíky, až si z nich samou poctivostí koupil mnohamiliónový byt, aby posléze s druhým expertem z výtahu k moci a ekonomickým expertem z ČSSD Mládkem zrujnovali Cíl – finanční základnu ČSSD, kterou nakonec zrušili, aniž dali k každoroční vyúčtování veřejně k dispozici jako jiné subjekty! A nakonec skoro zruijnovali ČSSD a hledí se spásou k volbám, aby jsme jim dali peníze za volební hlasy!

Ještě předtím stačil Sobotka udělat největší dluh České republiky v době prosperity a křivě hlásat , že docílili největší vzestup ČR. Vždy zapomenou dodat, že v raketovém tempu v dluzích. A opět, aby tuto křivárnu na voličích zatemnili, obviňují další vládu, že udělala obrovský dluh, nic nesplácela , dokonce ani úroky a taktně zamlčí, že ten dluh je zaviněn světovou krizí, kdy nikdo nikde nenakupuje a my nemůžeme vyvážet, i když důchody, vysoké mateřské, sociální dávky ze zákona podle ČSSD a odborů platit vlády museli a musí!

ČSSD teatrálně řve ústy prolhaného Tvrdíka, že Rath a Paroubek jsou ovečky, které okolí přinutilo k agresi. Tejc s Bublanem pláčou, že nekandidující kandidující nezávislý člen ČSSD Pecina je nejpoctivější ministr vnitra, protože byl členem ODS a tudíž zná protivníka a jako ministr dal stranickou knížku ČSSD do stolu a nenosí jí s sebou, protože jeho srdce sice bije pro ČSSD, která mu dala dobře placenou funkci, ale také ví, jak chutná pád, protože za špinavosti to poznal v ODS.

A já se ptám: je rána pěstí adekvátní tomu, že Sobotka poslal rozpočtem a rozhazováním nevinné nemocné rakovinou na smrt? Nebo se můžete dočkat ještě horšího, jak ukazují zatím tři mrtví nevinní narozdíl od vás v Řecku, když je odbory a vlády (nenechte se vysmát, že jenom pravicové) poslaly do kolen po rozdávání třináctých i šestnáctých důchodů či platů státních zaměstnanců – voličů, až se jejich ekonomika zhroutila?

A proč je část průměrně a nadprůměrně vzdělaných lidí tak sjednocena, že parta ve vedení jsou samí křiváci, kteří pracovitým ukradnou a nemakačenkům za volební hlasy dají? To vše a lži ráno, v poledene i večer odměňují poctiví lidé i ránou do nosu.

Mimochodem: poslední křivárna je Paroubkova, když obvinil opozici a taktně zamlčel, že Bohuslav Sobotka (populární politik) s dotyčným měl osobní spor o finance – sám fasoval pašalíky a druhým zakazoval.

http://paratdnes.wz.cz/2010/05/Paroubku-a-Sobotko-kdo-seje-vitr.html

 

Názory