Měsíční archiv: Září 2011

Trapasy – hlavně pro zasmání I.

24 Září 2011
Comments Off on Trapasy – hlavně pro zasmání I.

Někdy se stanou věci, ke kterým  člověk sám přispěje. Jsou to trapasy, za které se  v té chvíli, kdy se  stanou stydíme. Prožíváme to jako hroznou ostudu, ponížení a byli bychom nejradši, aby se na konkrétní příhodu zapomnělo. Máme obavy, že se naše ostuda “rozkřikne” a budeme ostatní pro smích. Za nějaký čas se ale  na takovýto trapas podíváme s odstupem  a zjistím, že je to vlastně veselá příhoda, která svým způsobem obohatila náš život. Budu je dávat k lepšímu vždy,  když si na nějaký trapas vzpomenu nebo když se nějaký přihodí. A to nejen můj, ale i z mého okolí.

(Celý příspěvek…)

Sraz bratranců a sestřenic 2011

16 Září 2011
Comments Off on Sraz bratranců a sestřenic 2011

Po několikaletých hovorech o uspořádání “sleziny”,  jsme se rozhodli pro významný krok a sezvali jsme  bratrance a sestřenice nejbližších příbuzných v linii Sojkovi( Škubnovi, Vaníkovi, Sieglovi, Švíkovi)  – Lacinovi (Pavlovi, Krausovi).

(Celý příspěvek…)

Počítače vs. člověk

12 Září 2011
Comments Off on Počítače vs. člověk

Jakožto pracovník profesionálně se zabývající informačními technologiemi, si dovoluji zveřejnit sice okopírované ale  pravdivé informace 🙂

(Celý příspěvek…)

Žlutičtí občané I.

10 Září 2011
Comments Off on Žlutičtí občané I.

Ve Žluticích jsou otvírány nové provozovny, které zkvalitňují služby.  Svou kvalitou tak dobře reprezentují Žlutice u návštěvníků našeho města. Svou nabídkou doplňkových služeb nabízejí nové možnosti využití volného času i pro občany města. V neposlední řadě lze ocenit i vznik nových pracovních míst. Také jim je po zásluze věnována náležitá pozornost.

(Celý příspěvek…)