Měsíční archiv: October 2010

Náš život se zvířaty VIII.

29 October 2010
Comments Off on Náš život se zvířaty VIII.

To bylo už v domě naproti kostelu. Přechodně jsme ubytovali  rodinu Rusů z Kazachstánu, se dvěmi menšími dětmi. Ty přinesly domů malé koťátko – nalezence. Říkali jí Žaneta. Kotě se naučilo chodit i k nám do bytu. Vždy dostalo něco dobrého a  tak se nelze divit. Po čase si tato rodina našla v K.Varech lepší útočiště. Odstěhovali se a Žanetka nám zůstala.

Vážení spoluobčané říjen 2010

22 October 2010
Comments Off on Vážení spoluobčané říjen 2010

Říjnový článek mi přišel spíš jako by byl více méně volební kampaní. Informativní výčet akcí , které se ještě do konce roku mají uskutečnit je ohromující. Řadu let jde uskutečňování akcí, asi vzhledem k nepřiznaným dotacím, jako “psovi pastva ” a najednou se pytel roztrhne. Uvidíme. Určitě jsem z těch, kteří  velmi oceňují uskutečněné akce a této  práce, za kterou vidím pana starostu, si velmi vážím.

(more…)

Čtyřkoalice pro volby 2010

2 October 2010
Comments Off on Čtyřkoalice pro volby 2010

Tři z tohoto seskupení jsou svým programem seriozními stranami. Vzledem ke skutečnosti, že mnozí z těchto stran v minulém období v zastupitelstvu pracovali, mě splývají s reprezentanty z koalice kolem TOP 09.  A to  hlavně co do způsobu práce zastupitelstva, jako údržbářská parta.

(more…)

TOP 09 a HNHRM volby 2010

2 October 2010
Comments Off on TOP 09 a HNHRM volby 2010

Podle mě  jde  o favorita voleb. Reálný a hodnotný volební program. Řada známých tváří na kandidátce, budících mojí  důvěru, v čele se starostou. Za dvě volební období vidím i  kus dobré práce. A to jsem si vědom toho, že není vidět spousta času a práce při zpracovávání všech potřebných podkladů při požadování dotací, což dobré výsledky ještě násobí. Nic nepokazili, ale díru do světa neudělali. Do dalšího volebního období si klade úkoly jak už jsem výše zmínil, realné a pro město hodnotné.

(more…)