Humor

Ideální rodina z pohledu TV reklam

27 Březen 2012
Comments Off on Ideální rodina z pohledu TV reklam

Ideální rodina z pohledu TV reklam: Ideální rodina žije v novém domku, s velkou zahradou a bazénem, vše zatížené výhodnou hypotékou. V garáži mají rodinný vůz pořízený na leasing, stejně jako mají na splátky vybavenou celou domácnost. Tak že jsou zadlužený jako prase a netuší, z čeho to budou splácet. Členové rodiny jsou čtyři, otec, matka a dvě děti. Mají doma psa, pravděpodobně labradora.

(Celý příspěvek…)

Bajka. Na aktuální téma.

30 Říjen 2011
Comments Off on Bajka. Na aktuální téma.

 BAJKA

Klasická verze:

Mravenec pracuje celé dlouhé horké léto, postaví si dům a vytvoří zásoby na zimu. Cikáda si říká, jak je mravenec hloupý, takové pěkné počasí a  mravenec se jen dře. Směje se, tancuje a užívá si.

Pak přijde zima, mravenec se schová do tepla domu a pochutnává si na zásobách, zatímco cikáda se třese zimou a bez jídla brzy umře.

(Celý příspěvek…)

Trapasy – hlavně pro zasmání I.

24 Září 2011
Comments Off on Trapasy – hlavně pro zasmání I.

Někdy se stanou věci, ke kterým  člověk sám přispěje. Jsou to trapasy, za které se  v té chvíli, kdy se  stanou stydíme. Prožíváme to jako hroznou ostudu, ponížení a byli bychom nejradši, aby se na konkrétní příhodu zapomnělo. Máme obavy, že se naše ostuda “rozkřikne” a budeme ostatní pro smích. Za nějaký čas se ale  na takovýto trapas podíváme s odstupem  a zjistím, že je to vlastně veselá příhoda, která svým způsobem obohatila náš život. Budu je dávat k lepšímu vždy,  když si na nějaký trapas vzpomenu nebo když se nějaký přihodí. A to nejen můj, ale i z mého okolí.

(Celý příspěvek…)

Počítače vs. člověk

12 Září 2011
Comments Off on Počítače vs. člověk

Jakožto pracovník profesionálně se zabývající informačními technologiemi, si dovoluji zveřejnit sice okopírované ale  pravdivé informace 🙂

(Celý příspěvek…)

Příběh pana Joe Smitha

30 Červenec 2010
Comments Off on Příběh pana Joe Smitha

Toho dne se Joe Smith vzbudil brzy, neboť jeho budík Made in Japan byl nastaven na šestou hodinu. Zatímco v konvici Made in China začínala vřít voda, oholil se holícím strojkem Made in Hongkong, navlékl na sebe košili Made in Srí Lanka , značkové džíny Made in Singapur a tenisky Made in Korea.

(Celý příspěvek…)

Němci napsali “srdečný” dopis občanům Řecka

25 Květen 2010
Comments Off on Němci napsali “srdečný” dopis občanům Řecka

Známý německý týdeník Stern zveřejnil ironický dopis Němců Řekům v němž připomínají, že SRN dalo do EU nejvíc peněz.

(Celý příspěvek…)

Daňová pohádka

22 Duben 2010
Comments Off on Daňová pohádka

Žilo bylo 10 pánů, kteří spolu chodili každý den do restaurace na oběd.Za oběd měli pokaždé zaplatit dohromady přesně 1 000 korun. Pánové se dohodli na tom, že se na té tisícovce budou podílet tak, jak platí daně.

(Celý příspěvek…)

Aplikované zákony mrtvého koně

14 Leden 2010
Comments Off on Aplikované zákony mrtvého koně

Rozdíly mezi primitivním hospodářským myšlením našich předků a dnešním způsobem uvažování expertů ovlivněným
moderními náhledy na ekonomiku, politiku a výrobní procesy lze stěží porovnat lépe než pomocí mrtvého koně…

(Celý příspěvek…)